top of page
Ekran Resmi 2023-05-19 22.44.37.png

Yılmazlar Mobilya'da  daha çok ev mobilya dekorasyonu var, Ama ofisiniz için tasarımlar da yapılmıyor değil. Yılmazlar Mobilya 'ya gidip evinizin, ofisinizin şeklini şemailini söyleyin onlar zaten sizi yönlen- diriyor. Elinizde bir dergiden görüp de çok beğen- diğiniz bir tasarımla da gide- bilirsiniz... Kumaş ve kumaş ve kullanılan ürün olarak aynı olmasa da en azın dan tasarım olarak aynısını yapabiliyorlar.

Mobilyaları hazırlarken kullanılan renk ve ağaç

konusunda bir endişeniz olamasın. Her türlü ağaç bulunup, dilediğiniz kalitede bir ürün çıkıyor ortaya. Tabii, bu da ödeyeceğiniz fiyatı etkiliyor. Yılmazlar Mobilya'da yapılan bir koltuğa 300 milyona da 800 milyona da sahip olabiliyorsu- nuz. Sehpasıyla, koltuk ve kanepeleriyle bir salon takımı da yaklaşık 2 milyar liraya geliyor. Tekli sehpalarsa 150 milyon liradan başlıyor. Telefo- nunuzu koymak için minik bir telefon sehpasını 50 milyon liraya sa almanız mümkün...   

ANTİKA DA VAR

Burada sadece modern ya da klasik tasarımlı mobilya çe- şitlerinin olduğunu sanmayın. Burası, antika meraklılarının da sık sık uğradığı bir adres. Özellikle el işi oyma çerçeveli aynalar ve tablo çerçeveleri dikkat çekiyor. Altın sarısı, varak tarzı bu aynaların fiyatları da 300 mil başlıyor.

Yılmazlar Mobilya

Türkiye'de yeni yeni yaygınlaşan dekorasyon uygulama danışma hizmetleri veren dekoratör mimar Süha Öztartar, evleri kendi eşyalarınızla yeniden düzenliyor, baştan sona yenilemek istediğiniz ev için sizi mağaza mağaza gezdiriyor. Yılmazlar Mobilya işbirliği ile çalışan Süha Öztartar'ın ekibi, mevcut eşyalara ek bir harcama yapmadan, evi 100 dolar karşılığında içindekilerle bir buçuk saatte yeniden düzenliyor. İş sonunda, ev sahibine, odayı boyatması, yeni mobilya perde alması halinde neleri göz önünde bulundurması gerektiğini tavsiye eden bir reçete bırakılıyor.

 

Evdeki mevcut mobilyaların, yeni yaratılacak dekorasyona göre yerleştirilmesi yanında,

gereksinim duyulan tablo, lamba, çiçek, heykel ve aksesuarlar temin edilip, eve yerleştiriliyor. Ev sahibi istediği aksesuarı alıp almamakta serbest. Yeni bir eve taşındınız veya eşyaları yenilemek istiyorsunuz 14:00-19:00 saatlerinde birlikte gezip piyasa araştırması yapılıyor. Yaş günü, yılbaşı partisi veya özel bir yemekte evin daha görkemli ve şık olması içinse tablo, lamba, çiçek, heykel gibi aksesuarlarla 24 saatliğine mekan giydiriliyor.     

bottom of page